• Home
  • contact / adverteren
  • Shop
  •  

#Eva

#Eva

Uncategorized
/
augustus 12, 2016

Trend • minimalistische sieraden ( + mijn nieuwe sieraden!)

Een trend die ik súperleuk vind, is het dragen van minimalistische sieraden. Geen statement oorbellen of opvallende kettingen, maar juist subtiele sieraden vind ik heel mooi. Ook simpele ringen vind ik vaak heel leuk, juist omdat ze niet too much zijn maar gewoon simpel. Van een superleuke sieraden webshop – waar ik al eerder mee heb samengewerkt – mocht ik 3 mooie minimalistische sieraden uitzoeken, die ik jullie ga laten zien. Enjoy!

Ik begin met het leukste: dit gouden kettinkje met driehoekjes. Hij is heel simpel maar toch superleuk! Net zoals het gouden kettinkje dat ik de vorige keer kreeg, is de kwaliteit weer prima. Het goud blijft gewoon goud als je hem draagt. Dat is fijn! Ik combineer dit kettinkje het liefst met een basic shirtje, maar een shirt met een niet te drukke print is ook leuk!

Dit kettinkje kost op de site €15,59 en is te vinden bij de gouden kettinkjes.

Ik wilde altijd al een oorbellen in de vorm van een ster & een maan. Ik draag vaak roségoud of gewoon goud, maar op de website vond ik ze in het zilver. Ook leuk natuurlijk! Zelf heb ik maar één gaatje in beide oren, maar als je er twee zou hebben dan zou je ze naast elkaar kunnen dragen. Dat lijkt me ook heel gaaf! Zelf kan ik dat dus niet, maar ik vind ze alsnog superleuk staan.

Deze oorbellen vind je onder de categorie “zilveren oorbellen” en kan je kopen voor €17,49.

Verder ontving ik deze staafjes oorbellen. Zelf had ik ze al in roségoud, maar dan kleiner. Eerlijk gezegd had ik ook verwacht dat deze zilveren staafjes ook klein waren, maar dat is niet zo. Ze zijn veel groter en komen (daardoor) een stukje onder je oor uit. Toch vind ik ze leuk! Ze zijn niet per se heel “subtiel”, maar ook niet te groot. Omdat ze wel iets groter zijn dan mijn andere staafjes oorbellen, vind ik ze juist wel chic staan. Maar ook als je deze staafjes in het klein hebt, zijn ze ook chic!

Deze oorbellen kan je op de site vinden bij de trendy oorbellen. Ze staan namelijk niet bij de zilveren oorbellen! Je kunt ze kopen voor €7,95.

Ik mocht dus 3 sieraden uitkiezen, maar als cadeautje ontving ik ook deze flash tattoos! Op de site kan je ze kopen als een velletje met meerdere tattoos die bij elkaar horen, maar ik heb van alles wat ontvangen. De tattoos van de onderste foto zijn mijn favorieten.

De oorbellen ontving ik trouwens in een leuk sieradendoosje, en het kettinkje en de tattoos zaten in een leuk zakje! Dat was de vorige keer niet, dus ik vind het superleuk dat de sieraden deze keer wel heel leuk verpakt waren. Dan voelt het echt als een cadeautje om uit te pakken!

Dit was mijn review alweer! Kenden jullie de sieraden webshop IkBenSieraden al of horen jullie er nu voor het eerst van? Zelf zie ik het vaker op blogs voorbij komen en lees ik ook graag reviews over sieraden, al is het maar om inspiratie op te doen. Ik hoop dat jullie door mijn artikel ook weer inspiratie voor leuke sieraden hebben gekregen 🙂

Speciaal voor jullie heb ik nog een kortingscode geregeld: 06CNFJ. Hiermee krijg je 10% korting op de sieraden!

Wat vinden jullie van deze minimalistische sieraden trend?

Deze items heb ik mogen ontvangen van een bedrijf. Dit beïnvloedt mijn mening natuurlijk niet.
Pin this Post
Share this Post
0 Comments
Leave a Comment

You May Also Like...

Winactie 150 volgers! | win €25 shoptegoed

september 22, 2015

5 inspirerende #GIRLBOSS boeken

maart 14, 2018

Back To School • mijn met cactussen beschilderde schriftjes voor dit schooljaar

september 2, 2016

Leave a Reply Cancel Comment

Previous Post
Naar de tuinen van Appeltern met mijn 94-jarige oudtante (inclusief grote FAIL)
Next Post
What’s in my bag • Déze dingen zitten in de zomer standaard in m’n tas

Hoi, leuk om je hier te zien!

Nieuwste artikelen gemist?

  • Wow! Met dit fietslampje ben je 52% zichtbaarder dankzij déze innovatie
  • Zo kies je een keuken die past bij je leefstijl & budget in 3 stappen
  • 5x hotspots in Tilburg: van friet met onbeperkt saus tot korting op taartjes en lp’s
  • 4 hoogtepunten uit studiejaar 3 van Business Innovation (+ belangrijke les over focus & keuzes)
  • Tijmens vakantie bij de Leistert in Limburg: van waterspeelplek tot lekker wandelen

Hashtag Eva © Site Powered by Pix & Hue.